O nas

Posiadamy potencjał, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować zarówno małe jak i duże przedsięwzięcia budowalne w krótkim czasie. Powierzone nam zadania wykonujemy zawsze rzetelnie i terminowo z najwyższą starannością. Nie boimy się wyzwań, gdzie czas wykonania gra dużą rolę!

W naszym zespole posiadamy fachowców, z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu budownictwa. Ta wiedza, a przede wszystkim doświadczenie, które zdobywaliśmy nie tylko w Polsce, ale również za granicą – daje naszym klientom gwarancję, że nasze usługi są najwyższej jakości.

Nasz atut to nie tylko wykwalifikowana kadra, ale również sprzęt - niezbędny do prawidłowego wykonywania prac budowlanych. Specjalizujemy się w kompleksowym budownictwie domów, budynków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych - od fundamentów aż po dach.

Nasza specjalnością są wylewki anhydrytowe oraz izolacja pianką PUR oraz polimocznikiem. Posiadamy nowoczesne urządzenia , samochód do wykonywania wylewek, jak również urządzenia do wykonywania izolacji pianką firmy Graco oraz maszyną Graco do nanoszenia powłok polimocznikowych.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, lecz zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj.